Розлучення з в'язнем
Абсолютно різні причини можуть наштовхнути на прийняття рішення про припинення шлюбу з чоловіком, що знаходиться за ґратами. Це може бути неприйняття вчиненого близькою людиною злочину або бажання захиститися від випадів постраждалої сторони. Також в деяких випадках пара просто прагне зберегти спільно нажите майно, яке можна легко втратити внаслідок судового рішення. Як би то не було, коли один з подружньої пари засуджений до відбуття покарання за ґратами, інший вправі розвестися з ним навіть без згоди ув'язненого.
Читайте далі, щоб дізнатися про нюанси процедури розлучення
Можете отримати ЮРИДИЧНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ від наших сімейних адвокатів
Телефонуйте в офіс адвоката з розлучення, телефон в Києві +38(097) 321-14-56 Viber, WhatsApp, Telegram ми розпочнемо процедуру розлучення в найближчі 24 години
Тут зовсім не зайвою стане допомога досвідченого юриста по сімейних справах, який не тільки підготує всю необхідну документацію, а й надасть незаперечні докази, також найбільш чітко викладе позицію дружини в суді.
Варіанти розірвання шлюбу із засудженим
Також існує можливість припинити шлюб в судовому порядку. Задля цього треба надати юридичне підтвердження факту перебування чоловіка у в'язниці за допомогою винесеного вироку, який вже набрав чинності (без оскарження). Отримавши від дружини заяву про розлучення, суд зобов'язаний сповістити про це чоловіка, який відбуває покарання. Це необхідно задля визначення, чи є які-небудь майнові суперечки, конфлікти, пов'язані з дітьми й так далі. Закон відводить певний часовий відрізок для отримання відповіді від ув'язненого. Крім цього варто розуміти, що всі заяви від імені засудженого подає його законний представник.
Адвокат з розлучень
Телефонуйте нам - ми відповимо на всі ваші питання
чи запишіться на консультацію
Якщо чоловік, що відбуває покарання, не бажає розлучатися, дружина має повне право подати позовну заяву про припинення шлюбу на підставі статті 110 Сімейного кодексу України. У цьому позові слід у всіх подробицях описати причини, які наштовхнули жінку на розлучення. Тоді, за умови встановлення того, що збереження союзу суперечить інтересам одного з подружжя або дітей, судом виноситься висновок про припинення шлюбу.
Пакет документів для припинення шлюбу з ув'язненим
Окрім заяви слід зібрати наступний перелік паперів:
- оригінал або дублікат свідоцтва про шлюб;
- якщо у пари є діти, то свідоцтва про їх народження;
- шлюбний договір (при наявності);
- довідка про доходи для розглядання позову про аліментні виплати;
- копія вироку про позбавлення волі з судовою відміткою;
- копія паспорта, також при собі необхідно мати оригінал документа;
- папір про сплату судового збору;
- копії заяви та всіх документів для сторін, що беруть участь у процесі.
Якщо ви вирішили власними силами представляти себе в суді, слід розуміти, що кожен випадок унікальний у своєму роді. Знання закону, безумовно, корисне, проте не може гарантувати стовідсоткового успіху.
сімейний адвокат
Записатись на консультацію
Для отримання більш детальної інформації за Вашим питанням, пропонуємо записатись на юридичну консультацію до адвоката з розлученьКуди необхідно подавати позов для припинення шлюбу з ув'язненим
Позовна заява щодо шлюборозлучного процесу подається дружиною за місцем реєстрації чоловіка. Але, відповідно до Цивільного процесуального кодексу України, якщо позивальниця опікується неповнолітніми дітьми або за станом здоров'я чи з інших поважних причин вона не в змозі приїхати за місцем проживання відповідача, дружина може подати позов за власним місцем реєстрації. Проте задля цього суду необхідно надати докази вищезгаданих обставин.
Судове засідання в індивідуальному порядку приймає рішення про те, чи є причина, вказана у документації, поважною.
Якщо у вас вийшло зібрати, підготувати та подати всі необхідні документи в суд, потрібно розуміти, що це тільки половина справи. Тепер вам належить продумано та виважено аргументувати все описане в заяві про розірвання шлюбу, а також правильно посилатися на законодавство та нормативно-правові акти, що регулюють питання про розлучення з ув'язненими громадянами нашої країни. На цій стадії найкраще скористатися допомогою грамотного адвоката у сімейних справах.