Телефонуйте адвокату з розлучень:

Як правильно подати на аліменти в Україні та максимально захистити свої інтереси

Забезпечення потреб дитини через аліменти

Згідно Сімейного кодексу, на кожного з батьків покладаються однакові обов’язки стосовно утримання дитини до того моменту, поки вона не досягла повноліття. Якщо син чи донька продовжує навчання, то період забезпечення її потреб продовжується до 23 років. І не важливо, живуть батько та матір разом, розірвали шлюб або взагалі його ніколи офіційно не реєстрували – дитина має бути забезпеченою.

Читайте далі, щоб дізнатися про нюанси стягнення аліментів

Можете отримати ЮРИДИЧНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ від наших сімейних адвокатів

Телефонуйте в офіс адвоката з розлучення, телефон в Києві +38(097) 321-14-56 Viber, WhatsApp, Telegram ми розпочнемо процедуру розлучення в найближчі 24 години


На жаль, дуже часто трапляється так, що після розлучення чи припинення сімейних відносин, один з батьків йде з сім’ї та забуває про цей обов’язок. Але ж дитина не винна в тому, що сім’я розпалась, і дитячі потреби нікуди не поділись. Тому другий з подружжя має подати на аліменти, і Сімейним кодексом це право та особливості врегульовані.

Закон дозволяє подружжю врегулювати це питання мирним шляхом, склавши договір, але якщо цивільним способом вирішити проблему не вдається, то потрібно звертатися до суду для примусового стягнення грошових коштів.  


Адвокат з поділу майна

Телефонуйте нам - ми відповимо на всі ваші питання

 
або нажміть на улюблений месенджер і напишіть нам
 
Viber, WhatsApp, Telegram

чи запишіться на консультацію

 Відправити запит


Яким би шляхом ви не вирішили йти, вам знадобиться юридична допомога, і ми готові її надати! Мирним шляхом або через суд ми доб’ємося того, щоб інтереси вашої дитини були захищені. Ми не даємо порожніх обіцянок, а гарантуємо якісну та професійну допомогу і підтримку!

Як подавати на аліменти в суд: процедура звернення та особливості

Звернення до суду передбачає подачу відповідної позовної заяви, і тільки при її наявності та наразі, якщо документ буде прийнятим канцелярією судового органу (зареєстрованим), справу стосовно вашого питання буде відкрито. Умовами прийняття позову стають:

Оформлятися документ повинен згідно норм, встановлених Цивільно-процесуальним кодексом. Він обов’язково повинен включати всі передбачені реквізити (назву суду, інформацію про позивача та відповідача з контактними даними, основну частину, яка розкриває суть проблеми, позовні вимоги, посилання на нормативно-правові акти, якими керується позивач, складаючи позов, та дату з особистим підписом).  


сімейний адвокат

ЗАПИСАТЬСЯ НА КОНСУЛТАЦИЮ К АДВОКАТУ ПО РАЗВОДАМ
Записатись на консультацію
Для отримання більш детальної інформації за Вашим питанням, пропонуємо записатись на юридичну консультацію до адвоката з розлучень


Дуже важливою частиною позову є саме вимоги позивача. Тому перед тим, як подати на аліменти, а точніше складати заяву, слід розібратися з тим, на які суми або частку доходу можна претендувати. Грошові виплати можуть бути присудженими у частці від доходу аліментника або у твердій сумі (яка кожен рік піддається індексації), і це вправі визначити той, з ким проживає дитина. Законодавством встановлені норми виплат, регламентовано якою може бути частка, а також зазначені мінімальні та максимальні суми з розрахунку від встановленого прожиткового мінімуму на відповідний вік дитини.

Грошове питання завжди дуже складне, навіть в законі безліч нюансів, які можна використати з метою максимального захисту неповнолітнього. Тому тут допомога юриста не тільки не завадить, а буде безцінною! Правильно складена та оформлена позовна заява разом з додатками подається до суду (можна віднести самостійно або відправити поштою цінним листом).

Після прийняття позову будуть призначені дата та час засідання. Якщо в ході процесу ваші інтереси стане захищати професійний та з великим досвідом адвокат, рішення суду буде таким, яке максимально врахує ваші позовні вимоги. Слід зазначити, що завжди витрати на послуги адвоката окупаються.

Чому подати на аліменти в Києві слід саме через нас

Після суду позивач отримує рішення та передає його разом із заявою про стягнення аліментів у виконавчу службу України. Це потрібно зробити через 10 днів. Примусове стягнення розпочнеться після відкриття виконавчого провадження.

Ми описали в цілому, як подати на аліменти в Україні, але не забувайте, що в законодавстві дуже багато нюансів та особливостей, частими є зміни, тому краще забезпечитись гарантією, що всі ваші та вашої дитини законні права будуть захищені.

Чому подати на аліменти в Києві слід саме через нас?

Юридичних компаній безліч, але ми рекомендуємо вам скористатися нашою допомогою, бо у нас працюють найкращі юристи Києва! Всі вони - фахівці з величезним досвідом ведення справ в галузі Сімейного права, тому якість послуг, професіоналізм та найкращий результат – гарантований!

Ми зацікавлені в тому, щоб максимально допомогти вам і підтримувати свою репутацію надійного, професійного партнера. З клієнтами заключаємо договір, де прописуємо все, що зобов’язалися зробити, і завжди дотримуємося його.

У нас доступні ціни при високоякісному обслуговуванні. То, скільки коштує подати на аліменти в Україні за допомогою наших фахівців – питання виключно індивідуальне та залежить від складності ситуації. Щоб краще все дізнатися – подзвоніть нам, отримайте безкоштовну консультацію, а далі – вирішуйте!  


Записатись на консультацію